Camiler İçin Sinyal Kesici Jammer Cihazları

Cami Jammer | Cami Jemır | Cami Cemmır | Cami Cemır | Cami Cammer | Telefon Kesici | Cep Telefonu Kesici | Cami Cemır Fiyatları

Jammer Çeşitleri

Frekans Tiplerine Göre
GSM Jammer:
 Cep telefonlarının şebekeyle iletişimini kesen, konuşma, mesajlaşma ve 3G - 4.5G internet fonksiyonlarını engelleyen cihazlar.
GPS Jammer: Yer belirleme cihazlarının, araç - kişi takip cihazlarının ve diğer GPS cihazlarının iletişimini engelleyen cihazlar.
Drone Jammer: Drone, quadcopter, RC helikopter gibi uzaktan kumandalı İHA frekanslarını bloke eden cihazlar.
Wi-Fi Jammer: 2.4 ve 5.8 Ghz kablosuz (wi-fi) yayınları bloke ederek bu frekansları kullanan modem, gizli kamera, dinleme cihazı vb. cihazların iletişimini keser.
Bluetooth Jammer: Bluetooth ile olan iletişimi keserek özellikle sınavlarda kopya çekilmesini önlemek amacıyla kullanılan cihazlar.
RF Jammer: Uzaktan kumanda, telsiz ve benzer cihazların yayınlarını keser.
UHF Jammer: Casus böcek dinleme cihazlarını ve telsizleri engelleyen cihazlar.
VHF Jammer: Casus böcek dinleme cihazlarını ve telsizleri engelleyen cihazlar.
Full Bant Jammer: Tehdit oluşturabilecek tüm frekansları bloke ederek tam koruma sağlayan en güçlü jammer cihazlarıdır. 1mhz ile 6Ghz arasını tamamen bloke edebilirler.

Kullanım Şekline Göre
Sabit Jammer:
 220 volt ile çalışan, ev, ofis, işyeri, cami vb. ortamlarda kullanılan iç mekan cihazlardır.
Portatif Jammer: El tipi, bataryalı ve şarj edilebilir nitelikte küçük jammer cihazlardır.
Çanta Jammer: Askeri amaçlarla sırt çantası şeklinde, kişisel ve kurumsal amaçlarla bond çanta şeklinde tasarlanmış cihazlardır. 
Araç Jammer: Askeri ve diplomatik alanlarda, özellikle konvoy koruması için üretilmiş, yüksek güçte ve etkide jammer cihazlarıdır. 

Kullanım Alanlarına Göre
Cami Jammer: 
Camilerde ve diğer ibadet alanlarında kullanılan, ibadet sırasında cep telefonlarının çalmasınıu engelleyici jammer cihazlar. 
Cezaevi Jammer: Açık, Yarı açık ve kapalı cezaevlerinde kullanılan cihazlar. 
VİP Jammer: Genellikle araç tipi veya çanta tipi olup, üst düzey koruma sağlayan cihazlar.
Askeri Jammer: Özellikle bomba engelleme ve muharebe engelleme amaçlı profesyonel jammer cihazlardır.
Drone Jammer: Kullanımı oldukça yaygınlaşan ve buna paralel olarak da ciddi riskleri beraberinde getiren insansız hava araçları olan drone'lara karşı özel olarak geliştirilmiş, drone düşürücü/uzaklaştırıcı cihazlar.
Hırsız Jammer: Mağaza kapı alarm sistemlerini ve genel alarm sistemlerini devre dışı bırakan, kötü amaçlı jammer cihazlarıdır, hırsızlıkta kullanılan bu cihazlar, jammer tespit cihazı ile tespit edilerek hırsızlıklar önlenebilir.

Tüm jammer çeşitlerini www.jammer.gen.tr web sitemizde bulabilirsiniz.